sms zdarma do všech sítí přidat k oblíbeným

SMS zdarma na T-mobile brána


  » SMS zdarma
  » SMS zdarma na O2
  » SMS zdarma na T-Mobile
  » SMS zdarma na Vodafone
  » Vánoční SMS
  » Zamilované SMS
  » SMS na dobrou noc
  » Sms půjčka bez 1 kč
  » Kubik SMS

sms zdarma

SMS zdarma na T-mobile

SMS na T-mobile posílejte ZDE


T-mobile je jeden ze tří mobilních operátorů, který zajišťuje veškeré standardní i řadu nadstandardních služeb na našem území. Čítá poměrně početnou skupinu zákazníků. Na mobily registrované v síti T-mobile přijde denně velké množství SMS zpráv z jiných telefonů, ale i z internetu. Zprávy je možno do sítě T-mobile zasílat i z mnoha SMS bran. U T-mobile je však zásadně vyžadována registrace. Znamená to tedy, že ne každý a ne vždy je možno zasílat SMS zprávy z internetu do mobilní sítě T-mobile.

SMS zdarma na T-mobile přes bránu

Mobilní bránu, která podporuje zasílání SMS do T-mobile, neobsahuje úplně každá SMS brána, to je tedy drobnou nevýhodou. Avšak v případě, že narazíte na SMS bránu, která SMS zdarma na T-mobile zasílá, a těch je poměrně dost, nejste až na registraci nikterak limitováni. Vaše zpráva může být dlouhá do určitého počtu znaků, dle portálu, která však není nějak malá.

SMS odeslané z internetu mají také další pozitivum. Jejich napsání je značně pohodlnější a rychlejší. Sedíte-li často u internetu a posíláte-li rádi SMSky, jistě služeb takovýchto SMS bran využijte. Ušetříte tím spoustu času a samozřejmě i nějaké finanční výdaje.


(c) 2012 SMS-zdarma.net

Ing. Radek Šmach, Komenského 32, 747 21 Kravaře, IČO: 677 15 397
Podmínky použití a ochrana osobních údajů