sms zdarma do všech sítí přidat k oblíbeným

SMS na dobrou noc online


  » SMS zdarma
  » SMS zdarma na O2
  » SMS zdarma na T-Mobile
  » SMS zdarma na Vodafone
  » Vánoční SMS
  » Zamilované SMS
  » SMS na dobrou noc
  » Sms půjčka bez 1 kč
  » Kubik SMS

sms zdarma

SMS na dobrou noc

Pokud chcete někomu, zvláště vašemu protějšku, který s vámi zrovna není, popřát dobrou noc, můžete tak učinit mnoha způsoby. Tak třeba lze zavolat. Avšak co kdybyste poslali opravdu originální SMS na dobrou noc. Určitě se všichni shodneme na tom, že pokud s vámi zrovna váš přítel či přítelkyně netráví noc, jistě si na ně při usínání vzpomenete.

Často se stává, že jim napíšete obyčejnou SMS, ve které popřejete dobrou noc. Proč však nevyužít možnosti internetu a nepřijít s nějakou opravdu jedinečnou básničkou? Taková by vašeho miláčka určitě potěšila a správně naladila na spaní.

Vymyslete vlastní SMS nebo hledejte na internetu

Pokud vám vytváření veršů není cizí a máte bohatou představivost a slovní zásobu, můžete nějakou SMS básničku na dobrou noc vymyslet sami. Avšak pokud vás zrovna nic nenapadá, není ani taková situace žádným problémem. Pokud se podíváte na internet, naleznete obrovské množství internetových stránek, kde lze vybírat z nepřeberné nabídky SMS na dobrou noc.

Mnohé portály jsou pravidelně aktualizovány, rozhodně tedy nehrozí, že byste neměli z čeho čerpat nové podměty. Vyberte si tedy takové básničky na dobrou noc, které vás nejvíce osloví. Čím pěknější SMS básnička bude, tím bude váš protějšek spokojenější. Překvapte před spaním vaši drahou polovičku!

Kde hledat SMS na dobrou noc

www.prani-pranicka.cz
www.nej-sms.cz
www.rajsms.cz

(c) 2012 SMS-zdarma.net

Ing. Radek Šmach, Komenského 32, 747 21 Kravaře, IČO: 677 15 397
Podmínky použití a ochrana osobních údajů